Pakalpojumi fiziskām personām

Diemžēl, cilvēki sāk domāt par savu īpašuma drošību tikai tad, kad notiek nepatīkami gadījumi, kā piemērs – aplaupīšana. Mēs aicinām savus klientus neriskēt un pieslēgt savu īpašumu pie mūsu apsardzes kompānijas. Negaidiet, kad notiks nepatīkams gadījums ar Jūsu īpašumu un ģimeni, pieslēdziet apsardzes pakalpojumus jau tagad!

Nekustamā īpašuma apsardze

Jūs iegādājāties nekustamo īpašumu un ieguldījāt tajā lielu naudas summu? Ir īstais laiks aizdomāties par Jūsu nekustāmā īpašuma drošību. SIA „EVORS Group” apsardzes pakalpojuma pieslēgšana ir saprātīga investīcija Jūsu ģimenes un īpašuma drošībā.

Mēs piedāvājam – universālus, dažādu tehnisko un sarežģītību pakāpes apsardzes risinājumus. Mūsu apsardzes kompānijas darbinieki, vienmēr, gatavi individuālai konsultācijai un risinājumam, kas būtu ideāli piemērots Jūsu īpašumam.

Sazinieties ar mums jau tagad un saņemiet labāko piedāvājumu!.

Papildus pakalpojums SMS paziņojums

Gribat gūt papildus pārliecību par Jūsu mājas neaizskaramību un drošību? Mēs piedāvājam pieslēgt papildus “SMS paziņojuma” pakalpojumu.

“SMS paziņojums” ļauj saņemt ziņas par jebkuru apsardzes signāla nostrādāšanu. Perimetra, logu bojājumi, piedūmojums, nevēlama aktivitāte- par to visu Jums ziņos SMS uz mobilo tālruni. Testa ziņojumā tiks aprakstīta notikusī situācija (trauksme), uz kā pamata Jūs varēsiet pieņemt pareizo lēmumu. „SMS paziņojums” — ir viens no risinājumiem, lai ērtāk kontrolētu savu objektu.

Nav svarīgi, kur Jūs esat: darbā, atpūtā, komandējumā vai ārzemēs – Jūsu objekts vienmēr būs drošībā ar „EVORS Group” apsardzes kompāniju.
Sazinieties ar mums jau tagad, un saņemiet pašu aktuālāko pakalpojuma cenu piedāvājumu !.

Ugunsdrošība

Uguns un indīgie dūmi ir, netikai Jūsu īpašuma, bet ari Jūsu ģimenes locekļu veselības ienaidnieki. Jūs varat maksimāli aizsargāt savu īpašumu no zagļiem, bet neliels ugunsgrēks var radīt milzīgu kaitējumu Jūsu īpašumam. Izmantojot „EVORS Group” tehniskos risinājumus, Jūs varat būt pārliecināti par uzticamu, kvalitatīvu un pilnīgi integrētu mājas drošības sistēmu un ugunsgrēka aprīkojumu.

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par pakalpojuma pieslēgšanu un iekārtu cenām!.

Savus klientus mēs nodrošinām ar uguns-tehnisko ekspertīzi, kas sastāv no sekojošiem posmiem:

1.Tiek izstrādāta ugunsdrošības koncepcija.
2.Tiek novērtēti iespējamie riski.
3.Ja ir nepieciešams, mēs izstrādāsim ugunsdrošības dokumentāciju.
4.Tiek aprēķinātas, katram objektam, optimālas ugunsdrošības sistēmu un montējuma cenu izmaksas.

Ir svarīgi zināt, ka mēs neatstājam savus klientus „viens pret vienu” ar ugunsdrošības sistēmām, bet regulāri diagnosticējam un veicam tehnisko apkalpošanu sistēmām, kas ļauj ugunsdrošības signalizācijai sasniegt maksimālo efektivitāti.  

Mūsu Klienti