Pakalpojumi juridiskām personām

Vai Jūs aizdomājaties par sava uzņēmuma īpašuma drošību?

„EVORS Group” nodrošina savus juridiskos klientus ar tehnisko un fizisko apsardzi. Mūsu daudzgadīgā pieredze ļauj mums profesionāli apsargāt komercīpašumu objektus.

Savā darbā, mēs netikai atbildam par Jūsu īpašuma drošību, pildot pilnu mums uzticētās teritorijas un objekta kontroli, bet arī nodrošinām Jūsu personāla drošību ar: trauksmes pogu, video novērošanu un caurlaižu režīma ievešanas palīdzību.

Mēs garantējam, ka katrs pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un klients saņems individuālu un tieši viņam piemērotu apsardzes risinājumu un cenu piedāvājumu.

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Komercobjektu un valsts nekustamā īpašuma apsardzes pakalpojumi

Saviem juridiskiem klientiem „ EVORS Group” apsardzes kompānija piedāvā universālus drošības risinājumus, kas sastāv no: fiziskās, tehniskās vai kompleksās apsardzes pakalpojuma.

Objektu tehniskā apsardze – iekļauj sevī jaunākās un drošākās apsardzes sistēmas, kuras ņem vēra, Jūsu objekta individuālās īpatnības. Savā darbā mēs nodrošinām 24/7 objekta monitoringu un ātro reaģēšanu uz jebkuru notikumu vai izsaukumu mūsu klienta īpašumā.

Objektu fiziskā apsardze – tiek pildīta ar mūsu kompānijas kompetentiem un valsts sertificētiem apsardzes darbiniekiem. Dāvanā katram klientam mēs piedāvājam bezmaksas speciālistu konsultāciju, viņi Jums palīdzēs sastādīt optimālo apsardzes risinājumu un cenu piedāvājumu.

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Tirdzniecības centru un veikalu apsardzes pakalpojumi

„EVORS Group” kompānija piedāvā saviem klientiem tirdzniecības centru un veikalu apsardzes pakalpojumus Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Jūs varat būt pārliecināti par īpašuma, preču, klientu un naudas līdzekļu drošību. Mūsu apsardzes kompānijas pakalpojumi pilnīgi atbilst visām valsts prasībām, standartiem un normatīviem.Visas mūsu apsardzes kompānijas aktivitātes ir vērstas uz Jūsu drošības, īpašuma potenciālo bīstamības un draudu novēršanai, kā ari Jūsu īpašuma un preču saglabāšanai.

Mēs nodrošinam savus klientus ar:

1.Tehnisko apsardzi – kurā ir iekļauta video novērošana un trauksmes pogas.
2.Operatīvās grupas ātro reaģēšanu.
3.Individuālas fiziskās apsardzes grafiku.

Papildus, pie vairāku objektu pieslēgšanas apsardzei, mūsu partneri, vienmēr, var saņemt papildus atlaidi un individuālu tarifu plānu!

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Banku un finanšu sektora uzņēmumu apsardze.

Lielas skaidras naudas summas koncentrācija vienuviet, vienmēr piesaista pastiprinātu noziedzīgo elementu interesi. Mūsdienās riskantākie objekti un procesi ir: bankas, valūtas maiņas punkti, kredīta organizācijas, kā arī finanšu līdzekļu pārvadāšana.

Kompānijai „EVORS Group” ir pietekami liela pieredze banku un finanšu sektora drošības un apsardzes servisa nodrošināšanā. Savā darbā mēs ņemam vērā un novēršam visus iekšējos, ārējos riskusun draudus.

Mūsu apsardzes kompānijas sertificētie apsargi nodrošinās: uzticamu kārtību visās uzņēmuma telpās, kā arī drošu pārvadājamovērtību pavadīšanu. Savukārt, apsardzes vadības operatīvais centrs, laicīgi nokontrolēs visus objektus un notikumus.

Saviem klientiem mēs garantējam kvalitatīvu servisu, informācijas konfidencialitāti, drošību un mierīgumu!  

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Kravas pavadīšana

Vērtīgas kravas ceļā, kā kuģi jurā, var sagaidīt neparedzamas bīstamas situācijas. Pārvadājot tādu kravu, bez pavadīšanas, Jūs riskējat ne tikai ar savu īpašumu, bet arī ar autovadītāju un ekspeditoru dzīvībām. Tāpēc mēs varam droši apgalvot, kakravas pavadīšana un aizsardzība pārvadāšanas laikā ir ārkārtīgi nepieciešama un svarīga!

Kravas pavadīšanas un apsardzes pakalpojumi sastāv no:

1.Kravas apsardzes pakalpojuma, kurš ietver sevī pilnu nepieciešamo pasākumu klāstu, kuri ir nepieciešami lai nodrošinātu transportējamo kravu drošību.
2.Kontroli par transporta līdzekļa kustību, izmantojot GPS un nodrošinot preču pavadīšanu no saņemšanas vietas līdz piegādes vietai.
3.Atskaites iesniegšana klientam par paveikto ceļu.

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Jūsu kompānijas ugunsdrošība.

Uguns un indīgie dūmi ir netikai Jūsu īpašuma, bet ari Jūsu darbiniekuveselības ienaidnieki. Jūs varat maksimāli aizsargāt savu īpašumu no zagļiem, bet neliels ugunsgrēks var radīt milzīgu kaitējumu Jūsu īpašumam. Izmantojot „EVORS Group” tehniskos risinājumus Jūs varat būt pārliecināti par uzticamu, kvalitatīvu un pilnīgi integrētu drošības sistēmu ugunsgrēka aprīkojumu.

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par pakalpojuma pieslēgšanas un iekārtu cenām!

Savus klientus mēs nodrošinam ar uguns-tehnisko ekspertīzi kas sastāv no sekojušiem posmiem:

1.Tiek izstrādāta ugunsdrošības koncepcija.
2.Tiek novērtēti iespējamie riski.
3.Ja ir nepieciešams, mēs izstrādāsim ugunsdrošības dokumentāciju.
4.Tiek aprēķināti, katra objekta optimālās ugunsdrošības sistēmu un montējuma cenas.

Ir svarīgi zināt ka mēs neatstājam savus klientus „viens pret vienu” ar ugunsdrošības sistēmām, bet regulāri diagnosticējam un veicam tehnisko apkalpošanu, kas ļauj ugunsdrošības signalizācijai sasniegt maksimālo efektivitāti.  

Sazinieties ar mums jau tagad!.

Mūsu Klienti