Savu atrašanās vietu: Mājas > Par kompāniju > Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana dzīvojamiem un komerciālajiem objektiem
Atvērt izvēlni

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana dzīvojamiem un komerciālajiem objektiem

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana – viens no visefektīvākajiem un pieprasītākajiem veidiem, kā ir organizējama vasarnīcas apsardze. Videokameras nevar novērst nesankcionētu iekļūšanu privātā teritorijā, taču tās precīzi reģistrē visu notiekošo. Iegūtie videomateriāli, turpmāk dod lielu atbalstu likumpārkāpēja identitātes noskaidrošanā un viņa vainas pierādīšanā.

Kompleksa pieeja – kvalitātes garantija

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšanas process prasa kompleksu pieeju. Veicot kārtējo uzdevumu, kompānijas Evors Group speciālisti izmanto stingri individuālu pieeju un ņem vērā visas apsargājamā objekta īpatnības.

Pirmkārt tiek izstrādāts vasarnīcas vai komerctelpas apsardzes sistēmas projekts. Šajā projektā tiek noteikts, kāda tipa kameras būs izmantotas, to daudzums un izvietošanas vietas. Racionāls izvietojums samazina kameru daudzumu, kuras nepieciešamas, lai organizētu teritorijas pilnvērtīgu novērošanu un samazina videonovērošanas sistēmas kopējās izmaksas.

Otrs etaps – sistēmas montāža, kas ir ne mazāk atbildīgs, kā kompetenta projektēšana.

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana ietver šādus uzdevumus:

  1. Kabeļu izvietošana (ja ir izvēlēta datu pārraides sistēma ar vadiem).
  2. Videokameru un saistīto ar tām iekārtu montāža: videosignāla ieraksta un apstrādes iekārtas, barošanas sistēmas, komutācijas iekārtas.
  3. Videonovērošanas sistēmas ekspluatācijas uzsākšana. Palaišanas ekspluatācijā darbi, precīza iekārtu iestatīšana, nofilmētā videomateriāla aizsardzības nodrošināšana.

Atkarībā no objekta īpatnībām un pasūtītāja vēlmēm, videomateriāls var tikt saglabāts serverī nedēļu, mēnesi un vairāk. Tāpat ir iespējama attālinātās piekļuves sistēmas caur Internetu konfigurēšana.

Profesionāls serviss

Papildus tam, ka ir iespējama videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, vasarnīcas apsardze un komerctelpu apsardze, kompānija Evors Group sniedz arī profesionālus apkalpošanas servisa pakalpojumus. Mūsu speciālisti nodrošina nevainojamu sistēmas darbību, kopš tā ir ieviesta ekspluatācijā un izpilda operatīvu jebkādu problēmu novēršanu.

Lai saņemtu kvalificētu konsultāciju par jebkuru jautājumu, kurš saistīts ar videosistēmu montāžu vai citiem mūsu apsardzes pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar menedžeri pa tālruņa numuru - 67277779.