Kombinētā veikalu apsardze – labākā aizsardzība no sīkām zādzībām

Komerctelpu apsardze – tā ir piespiedu nepieciešamība, jo tās ir visvairāk neaizsargātas pret zagļiem. Neskatoties uz to, ka vienreizējās zādzības parasti ir nenozīmīgas, kopumā tās rada biznesam būtiskus zaudējumus. Zādzību biežums ir atkarīgs no tirdzniecības vai noliktavu telpu gabarītiem un cilvēku daudzuma, kas tur apgrozās. Tāpēc, veikalu apsardze novērš ne tikai profesionālu noziedznieku uzbrukumus, bet arī cīnās ar sīkajām zādzībām.

Īpašniekam, kā galvenajam atbildīgajam par veikala īpašuma drošību, jārūpējas, lai būtu droša tirdzniecības telpu apsardze. Tas samazinās papildus izmaksas, kuras saistītas ar nejaušām zādzībām un aizsargās tirdzniecības vietu no pilnvērtīgas aplaupīšanas, kas veido būtisku apdraudējumu biznesam kopumā. Kompānija Evors Group ir gatava sniegt Jums drošu komplekso veikalu apsardzi. Mēs darbojamies apsardzes jomā jau sen un varam garantēt saviem klientiem atbildīgu pieeju, mūsu darbinieku augsto profesionālismu, mūsdienīgās efektīvās iekārtas un ekonomisko izdevīgumu.

Veikalu apsardze, visi tās veidi

Var izcelt trīs galvenās sastāvdaļas, kuras nepieciešamas, lai būtu nodrošināta kompleksā tirdzniecības telpu apsardze:

  • Fiziskā veikalu apsardze.
  • Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana.
  • Pults apsardze.

Katrs no uzskaitītajiem veidiem ir piemērots atsevišķajai izmantošanai, taču vislabāko efektu var sasniegt kombinējot tehniskās ierīces ar cilvēku resursiem.

  1. Fiziskā apsardze nozīmē cilvēku – apsargu darbu. Tā var būt brigāde vai viens cilvēks, viss ir atkarīgs no tirdzniecības vietas izmēriem, veikalam blakus esošās teritorijas patrulēšanas nepieciešamības, noliktavu telpu esamības, kurām tāpat ir nepieciešama apsardze.
  2. Videonovērošana ietver sevī kameru montāžu visā tirdzniecības telpu teritorijā, kuras translē videoinformāciju uz ekrāna, kuru uzrauga speciālists.
  3. Pults apsardze ietver sevī sensoru sistēmu, informācija no kuras tiek nosūtīta operatoram, viņš interpretē to un pieņem lēmumu par turpmāko rīcību atkarībā no situācijas.

Ko izvēlēties komerctelpu apsardzei, ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Izvēlēties drošu veikalu apsardzes sistēmu palīdzēs mūsu speciālisti. Viņi izanalizēs Jūsu tirdzniecības vietu, noteiks tās vājās vietas un ieteiks visizdevīgāko risinājumu.